2018.09.20. csütörtök
.: Home :.    »    Menü

.: 375 éves a Bölcsészettudományi Kar :.
Nyomtatható verzió   Tartalom elküldése levélben   Betüméret növelése   Ikonok magyarázata

Gyakornoki pályázat

Amit kínálunk:
részvételi lehetőség szakpedagógiai és tanári kommunikációs kutatásokban, a kutatócsoportok munkájában;
bekapcsolódás a Szakmódszertani Központ szakmai, közösségi életébe;
a saját kutatás támogatása;
a tanárjelölt hallgatók tudományos diákköri munkájának segítése;
a tanárképzéssel kapcsolatos hallgatói rendezvények megszervezésének támogatása;
bekapcsolódás szakmai programokba;
szakmai ajánlás további tanulmányokhoz, ösztöndíj- és álláspályázatokhoz.

Amit kérünk:
szakmai érdeklődés a tanársággal kapcsolatos kutatások iránt;
saját kutatás vagy kutatási terv, aktív részvétel a jelenlegi vagy a jövőbeli diákköri munkában;
az utolsó két egyetemi félév tanulmányi átlaga legalább 4,2 legyen;
a Szakmódszertani Központ szakmai és kulturális programjainak a szervezése, aktív részvétel a kiemelt rendezvényeken;
hetente kb. két órában a Szakmódszertani Központ munkájának a segítése;
saját szakján az I. éves osztatlan képzésű tanár szakos hallgatók mentorálása.

A gyakornoki megbízás először csak az őszi félévre szól, de januárban meghosszabbítható. A gyakornoki munka nem jár díjazással.

A gyakornoki pályázat tartalma:
szakmai önéletrajz (elérhetőségi adatok: név, fotó, telefonszám, cím, ímélcím; az eddigi tanulmányok; szakmai munka, közösségi tevékenység);
motivációs levél (rövid összefoglaló a pályázó szakmai érdeklődéséről, kutatási terveiről, a gyakornoki munkára való alkalmasságáról);
ajánlás saját szakja valamely oktatójától (kérjük beszkennelni).

A pályázatokat kizárólag ímélben kérjük elküldeni a metodika@btk.elte.hu címre. A Szakmódszertani Központ előző tanévi gyakornokainak – ha ismét szeretnének pályázni – nem szükséges a teljes pályázati anyagot újra elküldeniük, elegendő a megadott határidőig egy pályázati levelet írniuk. Azoknak, akiknek elégedettek voltunk a munkájukkal, felajánljuk a meghosszabbítás lehetőségét.

A gyakornoki pályázat elküldésének határideje a metodika@btk.elte.hu címre: 2018. szeptember 17. (hétfő)
A pályázatok elbírálásának határideje: 2018. szeptember 21. (péntek)
Az első gyakornoki találkozó tervezett időpontja: 2018. október 4. (csütörtök) 16.30 óra (Ifjúsági épület II/1.)

A pályázat eredményéről a Szakmódszertani Központ honlapján (http://metodika.btk.elte.hu/) és ímélben tájékoztatjuk a pályázókat szeptember 21-én.

Pályázati kiírás

.:   Portálkezelői menü   •   Tartalom módosítása   •  Utolsó módosítás: 2018.09.11.      :.
.: facebook :..: iwiw :.
  ESEMÉNYNAPTÁR
2018 Szeptember
H K Sz Cs P Sz V
 SZOLGÁLTATÁSOK
   Jelentkezés
 ESEMÉNYEK
Gyakornoki pályázat
Az ELTE BTK Szakmódszertani Központja gyakornoki pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanév őszi félévére. A gyakornoki megbízás az őszi félév végén egy évre meghosszabbítható. A tanári pálya iránt elkötelezett hallgatók jelentkezését várjuk:
az osztott tanárképzésben tanuló I–II. éves, tanári mesterszakos hallgatókét;
az osztatlan tanárképzésben tanuló legalább II. éves hallgatókét. Részletek »
 Tervezte ::  .: ELTE IIG WDG.IWDG :.
  © 2 0 1 0 - 2 0 1 8   E L T E  B T K   S Z A K M Ó D S Z E R T A N I   K Ö Z P O N T     M i n d e n   j o g   f e n n t a r t v a .
Cím :: Múzeum krt. 6-8., Ifjúsági ép. II. em.   •   Telefon :: (+36) 1 411 6500 / 5065   •   Fax :: (+36) 1 411 6500 / 5067   •   Webform :: küldje el véleményét!