2019.09.18. szerda
.: Home :.    »    Menü

.: 375 éves a Bölcsészettudományi Kar :.
Nyomtatható verzió   Tartalom elküldése levélben   Betüméret növelése   Ikonok magyarázata

Gyakornoki pályázat a 2019/2020-as tanévre

Gyakornoki pályázat

Az ELTE BTK Szakmódszertani Központja gyakornoki pályázatot hirdet a 2019/2020-as tanév őszi félévére. A gyakornoki megbízás az őszi félév végén egy évre meghosszabbítható. A tanári pálya iránt elkötelezett, a tanárképzésben tanuló legalább II. éves hallgatók jelentkezését várjuk:

Amit kínálunk:

részvételi lehetőség szakpedagógiai kutatásokban, a kutatócsoportok munkájában;

e-learning tananyagok, kurzusok megismerése;

bekapcsolódás a Szakmódszertani Központ szakmai, közösségi életébe;

saját kutatás támogatása;

a tanárjelölt hallgatók tudományos diákköri munkájának segítése;

a tanárképzéssel kapcsolatos hallgatói rendezvények megszervezésének támogatása;

szakmai ajánlás további tanulmányokhoz, ösztöndíj- és álláspályázatokhoz.

Amit kérünk:

szakmai érdeklődés a tanársággal kapcsolatos kutatások, az e-learning és a tanulás digitális támogatása iránt;

segítség a digitális fejlesztésekben, e-learning tananyagok kidolgozásában;

saját kutatás vagy kutatási terv, aktív részvétel a jelenlegi vagy a jövőbeli diákköri munkában;

az utolsó két egyetemi félév tanulmányi átlaga legalább 4,2 legyen;

a Szakmódszertani Központ szakmai és kulturális programjainak szervezése, aktív részvétel a kiemelt rendezvényeken;

hetente kb. két órában a Szakmódszertani Központ munkájának segítése.

A gyakornoki megbízás először csak az őszi félévre szól, de januárban meghosszabbítható. A gyakornoki munka nem jár díjazással.

A gyakornoki pályázat tartalma:

szakmai önéletrajz (elérhetőségi adatok: név, fotó, telefonszám, cím, ímélcím; az eddigi tanulmányok; szakmai munka, közösségi tevékenység);

motivációs levél (rövid összefoglaló a pályázó szakmai érdeklődéséről, kutatási terveiről, a gyakornoki munkára való alkalmasságáról);

ajánlás saját szakja valamely oktatójától (kérjük beszkennelni).

A pályázatokat kizárólag ímélben kérjük elküldeni a metodika@btk.elte.hu címre. A Szakmódszertani Központ előző tanévi gyakornokainak – ha ismét szeretnének pályázni – nem szükséges a teljes pályázati anyagot újra elküldeniük, elegendő a megadott határidőig egy pályázati levelet írniuk. Azoknak, akiknek a munkájukkal elégedettek voltunk, felajánljuk a meghosszabbítás lehetőségét.

A gyakornoki pályázat elküldésének határideje a metodika@btk.elte.hu címre: 2019. szeptember 20. (péntek)

A pályázatok elbírálásának határideje: 2019. szeptember 24. (kedd)

Az első gyakornoki találkozó tervezett időpontja: 2019. október 3. (csütörtök) 16.30 óra (Ifjúsági épület II/1.)

A pályázat eredményéről a Szakmódszertani Központ honlapján (http://metodika.btk.elte.hu/) és e-mailben tájékoztatjuk a pályázókat.

Dr. Major Évaegyetemi docens, központvezető

Baditzné Dr. Pálvölgyi Kata egyetemi adjunktus, központvezető-helyettes

.:   Portálkezelői menü   •   Tartalom módosítása   •  Utolsó módosítás: 2019.08.26.      :.
.: facebook :..: iwiw :.
  ESEMÉNYNAPTÁR
2019 Szeptember
H K Sz Cs P Sz V
 SZOLGÁLTATÁSOK
   Jelentkezés
 ESEMÉNYEK
Gyakornoki pályázat a 2019/2020-as tanévre
A Szakmódszertani Központ gyakornoki pályázatot hirdet, részletek az alábbiakban Részletek »
VI. Trefort-kerti Bölcsész Tanári konferencia
A Szakmódszertani Központ szervezésében 2019. április 9-én megtartottuk a konferenciát, az ELTE BTK Múzeum körúti kampuszán Részletek »
VI. Trefort-kerti Bölcsész Tanári konferencia
A konferencia időpontja: 2019. április 9.
Helye: ELTE BTK, Múzeum körúti kampusz
Meghosszabbított jelentkezési határidő: 2019.április 7. Részletek »
Program, OTDK kari forduló
A 2019. december 6-án, a Szakmódszertani Központban megrendezésre kerülő kari forduló részletes programja Részletek »
 Tervezte ::  .: ELTE IIG WDG.IWDG :.
  © 2 0 1 0 - 2 0 1 8   E L T E  B T K   S Z A K M Ó D S Z E R T A N I   K Ö Z P O N T     M i n d e n   j o g   f e n n t a r t v a .
Cím :: Múzeum krt. 6-8., Ifjúsági ép. II. em.   •   Telefon :: (+36) 1 411 6500 / 5065   •   Fax :: (+36) 1 411 6500 / 5067   •   Webform :: küldje el véleményét!